Plátienková pleťová maska - Vitamín C

Kód
BF-FACEMASK-VITAMINC
2,40 €
Skladom
Produkt: plátienková pleťová maska
Typ pleti: tenká a unavená pleť
Aktívna látka: vitamín C
Obsah balenia: 1 kus

Pleťové masky patria medzi obľúbené prípravky pravidelnej starostlivosti o pleť. Predbehnite čas a doprajte svojej pleti výživu a pružnosť!

  • Pleťová maska Intelligent Skin Therapy je koncentrovaný koktail aktívnych zložiek prírodného pôvodu vo forme banánovej textílie, špeciálne pripravený pre aknóznu, mastnú alebo zmiešanú pleť.
  • Vďaka inovatívnemu zloženiu založenému na vysokej koncentrácii hlavnej zložky - aktívneho vitamínu C, maska okamžite revitalizuje, regeneruje a obnovuje tonus pleti, viditeľne rozjasňuje a odstraňuje škvrny a zafarbenie pleti.. Po použití maska zanecháva príjemný pocit hydratácie.
  • Nová technológia organickej rastlinnej tkaniny, zaručuje niekoľkonásobne vyššiu savosť ako iné tkaniny. Vysoká koncentrácia účinných látok poskytuje viditeľný efekt už po prvej aplikácii. Maska funguje ako filter, ktorý pomáha transportovať látky do hlbších vrstiev pokožky a zabraňuje vysušovaniu.

Návod na použitie:

  • Masku priložte na vyčistenú pleť a nechajte pôsobiť 15-30 minút. Zvyšky séra jemne vklepte do pleti.
  • Zbytky séra jemně vklepte do pleti.


Aktívne látky:

  • Aktívny L-vitamín C, extrakt z divokej chryzantémy, extrakt z čerešne, ovocný vitamínový komplex, komplex aminokyselín
Kód BF-FACEMASK-VITAMINC
GTIN 8596342068140
Hodnotenie
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky
Upozorňujeme, že otázky môžu odosielať iba prihlásení užívatelia