Sprievodca lepidlami Smart Lashes

Sprievodca lepidlami Smart Lashes

Značka Smart Lashes Vám ponúka lepidlá na predlžovanie mihalníc, ktoré sú určené začiatočníkom aj profesionálom. V tomto sprievodcovi upriamime Vašu pozornosť na základné vlastnosti lepidiel a na parametre, ktoré sú pri výbere lepidla dôležité.

Doba schnutia lepidla je pri výbere dôležitým faktorom, ktorý určuje úroveň profesionality riasovej stylistky. Sekundami 1-6 je označený čas, počas ktorého lepidlo na mihalnici zaschne. Začínajúce riasové stylistky potrebujú k správnemu umiestneniu umelej mihalnice viac času, je pre ne lepšie zvoliť lepidlo s dobou schnutia lepidla 3-4 sekundy. Pre skúsené lash stylistky je ideálne lepidlo s dobou schnutia 1-2 sekundy.

Doba trvácnosti mihalníc predstavuje parameter, podľa ktorého si klientky vyberajú to správne lepidlo k aplikácií. Trvácnosť aplikovaných rias sa pohybuje od 2 do 8 týždňov. Pri trvácnosti umelých mihalníc pozorujeme určitú súvislosť medzi dobou schnutia lepidla a dĺžkou jeho pôsobenia. Výdrž je spojená s koncentráciou prchavých látok v lepidle. Čím rýchlejšie lepidlo zaschne, tým  pevnejšia je jeho štruktúra a vyššia stabilita mihalnice.

Citlivosť očí zohráva veľmi dôležitú úlohu pri aplikácií umelých mihalníc.V sortimente Smart Lashes sú lepidlá, ktoré vďaka minimálnej intenzite výparu predstavujú ideálnu voľbu pre citlivé klientky. Najviac šetrné a citlivé je lepidlo bez výparov - Safety Glue.

Farba lepidla je dôležitáv situáciách, kedy je potrebné aby lepidlo, ktoré mihalnicu obklopí nemenilo ich farbu – napríklad pri aplikácií farebných, dekoračných mihalníc a pri predlžovaní obočia.

Tabuľka vlastností lepidiel Smart Lashes Vám pomôže so správnym výberom lepidla.

Druh lepidla

Farba

vrchnáku

 

Rýchlosť schnutia - (sekundy)

 

Výdrž mihalníc – (týždne) Ďalšie vlastnosti
Ultra Super Glue

1-2

5-7

Pre pokročilých
Premium Glue

1

6-8

Pre pokročilých
Ultra Bonding Glue

3-5

3-4

Pre začiatočníkov
Sensitive Glue

2-3

4-5

Pre citlivé klientky
Ultimate Bond                          1

8-9

Extra silné
Safety Glue

5-6

2-3

Bez výparové lepidlo

pre zvlášť citlivé klientky

Clear Glue

2-3

4-5

Priesvitné lepidlo
Clear Bond

2-3

2

Lepidlo na obočie