Profesionálna lampa Glamcor - MONO LIGHT

Kód
MONOLIGHT
119,00 €
Skladom

Profesionálna lampa MONO LIGHT - GLAMCOR predstavuje interiérové osvetlenie do lash štúdií, kozmetických, nechtových a tetovacích salónov.

Výhody lampy: 

- dokonalé, ostré osvetlenie

- vysoký stupeň prispôsobenia a ohybnosti jednotlivých častí, 

- nízka hmotnosť, 

- skladnosť a ľahký prenos,

- moderný dizajn, 

- kvalitné materiály

- precízne prevedenie. 

 

Lampa GLAMCOR napomáha pri prácach a špeciálnych úkonoch, kedy je potrebné dostatočné množstvo osvetlenia. 60 LED žiaroviek obsiahnutých v lampe vyžaruje dokonalé biele, ostré svetlo potrebné pre detailnú prácu lash stylistov, vizážistov a tatérov.

Lampa je ultra ľahká a nenáročná na ovládanie. Ovládač obsahuje 3 polohy svietivosti (- 50% svietenie, º poloha vypnutia, = 100% svietenie).

MONO LIGT lampa je vybavená praktickou úchytkou na stôl, vďaka ktorej sa lampa ľahko a rýchlo montuje. Úchytka ma širokú škálu otvorenia (11 cm),  takže si lampu môžete umiestniť kdekoľvek na stôl. Rameno lampy je možné prispôsobiť polohe, ktorú potrebujte. Lampu nastavte do výšky 8 - 20 cm nad osvetľovaný objekt. Samostatnú lampu s LED osvetlením je taktiež možné polohovať do strán. 

Lampa nevytvára teplo ani po niekoľkých hodinách používania. 

Návod na použitie: Nerezovú úchytku zafixujte na koniec stola, kozmetického lehátka a pevne ju utiahnite. Polohovateľné rameno zakončené ovládaním umiestnite na nerezový stojan. Rameno zafixujte šedým ladičom, ktoré je umiestnené na ovládaní. Koncovku adaptéra napojte do ovládača z boku. Adaptér vložte do siete. Lampu používajte výlučne v interiéri, nedoporučujeme používať na vlhkých miestach a v kúpeľni. Lampu nezapínajte pri otvorených očiach. Mohli by ste spôsobiť poškodenie zraku. Svietivosť lampy je 20.000 hodín. 

Parametre lampy MONO LIGHT GLAMCOR:

Denné osvetlenie: 5,600 K HD.

Hmotnosť: 2 kg - ultra ľahká.

Úroveň jasu: 50%, 100%.

Žiarovka: LED (60x).

Napätie: 110 - 240 V.

Dĺžka ramena: 42 cm.

 

Obsah balenia:

- LED Lampa, 

- úchytka na stôl,

- napájací adaptér.

 

 

Kód MONOLIGHT
GTIN 8596342025273
Hodnotenie
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky
Upozorňujeme, že otázky môžu odosielať iba prihlásení užívatelia