Umelé mihalnice Smart Lashes

Smart Lashes ponúka svojim klientom širokú škálu rôznych typov mihalníc. Skúsená kozmetička pri aplikácií volí správne rozmery a typy umelých mihalníc. Dokáže zrealizovať veľmi zložitú úpravu rias a splniť priania aj tej najnáročnejšej klientke. Pre začiatočníkov je avšak niekedy správny výber mihalníc náročný. Ponúkame Vám stručný prehľad ponúkaných mihalníc Smart Lashes.

Syntetické mihalnice

Pri výbere mihalníc rozlišujeme tieto základné parametre: dĺžku, hrúbku, zatočenie a vlastnosti materiálu, z ktorého sú mihalnice vyrobené.

Dĺžka mihalníc

Dĺžky mihalníc sa pohybujú v rozmedzí od 6 - 20 mm. Najpoužívanejšie dĺžky sú od 8 - 15 mm. Krátke mihalnice sú vhodné na aplikáciu do vnútorného kútika oka, dlhšie sú určené na predĺženie vonkajšej časti oka a docielenie rôznych efektov. Umelé mihalnice s dĺžkou 16 mm a viac, sú ideálne na predlžovanie mihalníc klientom s anatomicky väčšími očami.

 

Hrúbka mihalníc

Smart Lashes ponúka svojim klientom mihalnice s hrúbkou od 0,05 do 0,25 mm. Jednotlivé hrúbky mihalníc sú ideálne na rôzne techniky predlžovania rias.

0,05 – volume technika -  jemný efekt,

0,07 – volume technika -  natural efekt,

0,10 – volume technika - výrazný efekt,

0,15 – metóda mihalnica na mihalnicu - natural efekt,

0,20 – metóda mihalnica na mihalnicu - výrazný efekt,

0,25 – metóda mihalnica na mihalnicu - extra efekt.

Zatočenie mihalníc

Ďalším určujúcim parametrom pri aplikácií je zatočenie mihalníc. Smart Lashes Vám ponúka syntetické riasy so zatočením: J, B, C a D. Mihalnice typu J a B sú najmenej zatočené. Sú vhodné na docielenie natural efektu. Mihalnice typu C sú najpoužívanejším typom zatočenia a ich využitím docielite vkusný a pútavý efekt predĺžených mihalníc. Mihalnice typu D sú najviac zatočené a sú ideálne na vytvorenie výrazného efektu.

Vlastnosti materiálu

Je potrebné podotknúť, že mihalnice sú prevažne vyrábané zo syntetických materiálov. Prírodný vlas by mohol byť nositeľom alergénu, preto je používaný len v ojedinelých prípadoch. Názvy mihalníc SILK - hodváb, MINK – norok popisujú typ mihalníc, nie materiál. V oboch prípadoch sa jedná o syntetické mihalnice. Tvar umelého vlasu je samozrejme veľmi podobný prírodným mihalniciam.

Norkové mihalnice MINK sú ideálne na vytvorenie výrazného, naturálneho efektu. Ich pružnosť je podobná pružnosti prírodných mihalníc. Mihalnice Mink sú matné mihalnice, s tenkým zakončením.

Hodvábne mihalnice SILK umožňujú vytvárať výrazné, objemné efekty bez zaťaženia prírodných mihalníc. Lesklé mihalnice, s hrubším zakončením sú vhodné na docielenie výrazného efektu.

NANO mihalnice sú unikátnym produktom Smart Lashes. Mihalnice sú vyrobené z vysoko lesklého a odľahčeného materiálu. NANO riasy vykazujú vyšší lesk ako mihalnice SILK. Vďaka špeciálnej štruktúre materiálu, z ktorého sú zhotovené zvyšujú priľnavosť lepidla. Ak je dodržaná správna technológia aplikácie, ich trvácnosť sa predĺži až na 8 týždňov.

100% norkové mihalnice (Siberian) poskytujú možnosť docieliť absolútne prírodný vzhľad. Dajú sa natáčať alebo farbiť špeciálnou farbou.

Kašmírové mihalnice majú atypický, sploštený tvar. Kašmírová mihalnica tak dokonale kopíruje tvar prírodnej riasy. Počas aplikácie lepidlo 100% prekryje povrch prírodnej riasy a mihalnicu zafixuje.

Trsy Smart Lashes predstavujú riasy na docielenie Volume efektu. Trsy Vám zaručene garantujú väčší objem mihalníc a sú ideálne na docielenie XD efektov v predlžovaní mihalníc. Smart Lashes Vám ponúka 2D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D, 8D trsy s hrúbkou 0,10.

Farebné a melírované mihalnice sa vyrábajú z farebného polyméru. Najčastejšie sa aplikuje cca 15-20 ks farebných mihalníc spolu s čiernymi mihalnicami. K aplikácii sa odporúča použiť priehľadné lepidlo Ultra Clear.  

Exkluzívne mihalnice Diamond Eyelashes a Beads Lashes predstavujú dekoratívne mihalnice z dielne Smart Lashes. Sú ideálne na zvýraznenie finálneho make-upu, na spoločenské udalosti. Mihalnice Diamond Eyelashes sú balené v paletke a sú zastúpené v 6. rôznych farbách. Dekoratívne riasy Beeds Eyelashes predstavujú riasy s kvapkami v zlatej alebo striebornej farbe.