Sprievodca lepidlami Smart Lashes


Sprievodca lepidlami Smart Lashes

V našej ponuke nájdete veľké množstvo lepidiel pre predlžovanie mihalníc vhodných aj pre tých najnáročnejších lash stylistov. Pri výbere lepidla je dôležité dbať nielen na svoje skúsenosti a schopnosti, ale aj na možnosti skladovania. Lepidlá na mihalnice sú náchylné na kolísanie teplôt, preto je nutné dbať pri ich skladovaní na pokyny výrobca. Pri používaní lepidiel je nutné dodržiavať správnu vzdušnú vlhkosť, ktorá by mala byť cez 50 %. Pred použitím je tiež nutné ich dôkladne pretrepať, aby sa premiešali všetky zložky. Dodržanie všetkých podmienok skladovania a používania sa pozitívne odrazí nielen na jednoduchosti práce s lepidlom, ale aj na výdrži predĺžených mihalníc.

Lepidlá delíme prevažne podľa doby schnutia, a to na lepidlá pre začiatočníkov s dlhšou dobou schnutia a na lepidlá pre profesionálov s kratšou dobou schnutia. Začiatočníci tak majú dosť času na urovnanie mihalnice do správneho smeru, profesionálov potom lepidlá s kratšou dobou schnutia nezdržujú pri práci.

Pre citlivejšie klientky sú určené lepidlá s menším obsahom výparov, ktoré znižujú pravdepodobnosť alergických prejavov počas aplikácie. V tomto prípade je však nutné počítať s tým, že predĺžené mihalnice vydržia kratšiu dobu.

Ponúkame tiež lepidlá bezfarebná, ktoré sú určené pre predlžovanie mihalníc farebnými mihalnicami alebo pre zahusťovanie obočie. Pri týchto príležitostiach by boli spoje vytvorené klasickými čiernymi lepidlami príliš vidieť a pôsobili by rušivo.

 

Lepidlá pre začiatočníkov

Ultra Super
doba schnutia: 1-2 s

 

Lepidlá pre profesionálov

 Sunny XD Rapid 
 doba schnutia: 1-1,5 s  doba schnutia: 1 s
   
   
 Black Liner Premium
 doba schnutia: 1-1,5 s  doba schnutia: 1 s
   
   
Sky Volume F1
doba schnutia: 1 s doba schnutia: 0,5 s

   
 Ultra Super Ultimate Bond 
doba schnutia: 1-2 s doba schnutia: 1 s

 

Lepidlá pre citlivé oči

Sensitive Safety
doba schnutia: 2-3 s doba schnutia: 4 s

 

Bezfarebná lepidlá

Ultra Clear Clear Bond
doba schnutia: 2-3 s doba schnutia: 2-3 s