Blog

 1. November 01, 2019

  Doprajte si uvoľňujúcu masáž tváre!

  Doprajte si uvoľňujúcu masáž tváre!

  Masážne valčeky predstavujú trend modernej doby, určený ako pre domácu starostlivosť, tak aj pre starostlivosť vykonávanú profesionálmi. Valčeky poznáme predovšetkým pod názvom Face Roller a sú vyrábané z rôznych kameňov, ako je napríklad ružový kremeň alebo jadeit. Tieto kamene pomáhajú okrem svojich hlavných účinkov aj zmierňovať stres a napätie.

  História tohto šikovného pomocníka siaha už do siedmeho storočia v Číne. Tam si miestni lekári uvedomili, akú liečivú a ochrannú moc môžu mať kamene. Na základe tohto zistenia vznikol aj derma roller - mechanizmus valčeka sa totiž javil ako najlepší a najúčinnejší. Predovšetkým kvôli jeho masážnej funkcii.

  Pleť je vďaka rolovaniu po tvári dokonale prekrvená, čo je pre zdravú pleť nesmierne dôležité a prospešné, pretože znižuje pravdepodobnosť predča

  Viac
 2. October 23, 2019

  Aké lepidlo využiť v nadchádzajúcej sezóne?

  Aké lepidlo využiť v nadchádzajúcej sezóne?

  Leto už sa skončilo a nastalo obdobie zmien, ktoré nám prináša zima a na ktoré vás chceme poriadne pripraviť. Zmena mikroklímy so sebou obvykle nesie rad problémov: Mení sa konzistencia lepidiel v dôsledku kolísania teplôt a vlhkosti vzduchu a pred tým vás chceme varovať.

  Ak nemôžete v salóne dodržiavať správný teplotný a vlhkostný režim, predovšetkým vďaka stále zapnutému kúreniu či nedostatočnému vetraniu, odporúčame používať elpidlá, ktoré nie sú tak citlivé na zmeny mikroklímy v miestnosti.

  Najviac stabilné lepidlo pri zmenách teplôt a vlhkosti je lepidlo Sunny. Z ponuky našich lepidiel je najmenej náročné na okolné podmienky a preto ho môžete používať celoročne. Tieto vlastnosti najviac oceníte

  Viac
 3. October 01, 2019

  Prečo umelé mihalnice vypadávajú?

  Prečo umelé mihalnice niekedy rýchlo vypadávajú?

  Z hľadiska nosenia majú umele mihalnice ako výhody, tak aj nevýhody. Medzi výhody môžeme zaradiť predovšetkým úsporu času. Všetci určite verne poznáme ranný zhon pred odchodom do práce. Vďaka predĺženiu je váš pohľad už zvýraznený a nie je teda potrebné pridávať ďalšie líčenie. Ďalej tiež odpadá potreba nakupovania nových maskár a tiež neustála kontrola, či sa nám počas dňa náhodou riasenka nerozmazala. Mihalnice ocenia tiež športovo založené ženy, ktoré tak vyzerajú upravene aj ak práve vyšli z bazénu.

  Ako nevýhodu možno určiť hrozbu neodborne vykonanej práce. Keďže sa jedná o moderný odbor, venuje sa mu veľké množstvo kozmetičiek. Bohužiaľ ale nie všetky majú odborné vzdelanie pre profesionálne predlžovanie mihalníc a vám tak po aplikácii zostanú akurát tak oči pre plač. Iste ste už vi

  Viac
 4. August 15, 2019

  Tipy pre krásne obočie

  Snívate o krásnom obočí, ktoré bude dominantou vášho pohľadu?

  Tvar obočia ovplyvňuje jednak celkový vzhľad, ale zároveň to, ako vás ľudia vnímajú. Každá žena, ktorá sa o seba rada stará venuje svojmu obočiu náležitú pozornosť a uvedomuje si, že dokonalý vzhľad dosiahne predovšetkým vďaka správnej starostlivosti. Ženy, ktoré dokážu používať ceruzku na obočie zvyčajne štylistku ani nepotrebujú. Správna línia, ktorá podtrhuje obočie, je svojim spôsobom umením a nie každý takou zručnosťou disponuje. Ako teda dosiahnuť čo najlepší výsledok? U nás si našťastie vždy vieme poradiť a máme pre vás riešenie:

  1.) Prvým krokom je TVAROVANIE obočia: pokiaľ ste text dočítali až sem, pravdepodobne uvažujete o zmene tvaru vášho obočia. K tomu vám pomôže

  Viac
 5. August 06, 2019

  Farebné mihalnice

  Odviažte sa! Slnečné letné dni sú na to ako stvorené. 

  Vaše mihalnice nemusia hýriť farbami, stačí skúsiť niečo decentnejšie. Veľké kúzlo urobí jemný farebný melír, vďaka ktorému budete neprehliadnuteľná!

  Atypické farebné mihalnice ponúkame balené samostatne v jednej farbe alebo vo viacerých farbách dokopy.
  Skvelou voľbou k aplikácii farebných mihalníc je lepidlo Ultra clear, ktoré je priehľadné a vďaka tomu farebné mihalnice vyniknú! Originálne farebné mihalnice sú vyhľadávanom typom. S využitím malého množstva mihalnic sa dá vytvoriť očarujúce efekt.
  Farebné mihalnice sú veľmi žiadané medzi priaznivcami predĺžených mihalníc, pretože sa používajú pri výnimočných udalostiach ako sú napr. večierky, oslavy. 

   

  Viac
 6. August 06, 2019

  Nové silikónové odložky pre lash lifting

   

   NOVINKA! Elastické silikónové podložky pre lash lifting

  • novinka u nás v eshope!

  • podložky majú vylepšený materiál a vďaka tomu je aplikácia príjemnejšia a nedráždi oči

  • dostupné sú v 3 veľkostiach a balenie obsahuje 10 kusov

  Viac
 7. August 06, 2019

  Zvlhčovače

  Prečo si do salónu zakúpiť zvlhčovač vzduchu?

  • zabezpečí vám v salóne potrebnú vlhkosť

  • minimalizuje vznik alergií a pálenia očí

  • dostupné v niekoľkých veľkostiach

  • môžete pridať aromatické oleje a vaše klienty budú počas aplikácie krásne relaxovat

  • intenzitu výparov nastavíte podľa potreby

  • funkcia difuzéru - zvlhčovač, aromalampa a čistička vzduchu

  • nenáročné na údržbu

  Viac
 8. August 06, 2019

  Nové pinzety rada Perfect

  Profesionálne pinzety sú kl'účom k dokonalému predĺženiu mihalníc. Vyberte si z našej ponuky takú, ktorá vám padne do ruky ako uliata.

  • 3 typy

  • chirurgická ocel

  • dĺžka 12cm 

  • farba nerez 

  • určené na jemnú prácu

  • matný povrch drží skvele v ruke

   

  TYP 01
  ideálny na vyhľadávanie a oddeľovanie prírodných mihalníc

  TYP 45
  k jednoduchému vybratie syntetických mihalníc z paletky

  TYP 60
  určena pre aplikáciu volume mihalníc
  2D - 8D

   

  Viac
 9. August 06, 2019

  Trsy XD Light

  Trsy XD light sú revolučnou "bombou" v objemovom predlžovaní mihalníc!

   

  • 3D, 4D, 5D
  • 8 - 15 mm & mix
  • zatočenie D a najnovšie CC
  • ultraľahký materiál, ktorý nezaťažuje prírodné mihalnice
  • optimálna hrúbka 0.07 mm, ktorá zaistí jemný a veľmi prirodzený výsledok
  • pevné trsy, ktoré sa ľahko naberajú priamo z krabičky
  • približne 230 trsov v balení (16) riadkov
  Viac
 10. June 18, 2019

  Beauty timer do salónov

  Vážení zákazníci,

   

  hľadali by ste v lash štúdiu, kozmetickom a kaderníckom salóne časovú minútku? Že nie? Opak je totiž pravdou, časový timer Vám umožní efektívne využívať Váš pracovný čas. S digitálnou minútkou už nikdy nezmeškáte ten správny čas k dosiahnutiu správneho odtieňa obočia, či zatočenia prírodných mihalníc.

   

  Aplikujete svojim zákazníčkam trvalú na mihalnice, lash lifting alebo farbu na obočie a mihalnice? Nastavte si časové odpočítavanie po dobu pôsobenia jednotlivých krokov a nerušene sa venujte inej aktivite. Práve aplikácia trvalej si vyžaduje opakovane nanášať na mihalnice niekoľko krokov: zjemňujúci gél, fixátor, farbu a výživu, opakovane po dobu 15-20 minút. Aby ste sa

  Viac